| DrMundo a întrebat:

Salut e o intrebare referitoare la League of Legends, caut echipa de 5 v 5, Jungle here joc pe eu/ne, am fost platina 1, dar am vandut contul, am cumparat un cont nou. asta nu conteaza. important ca am de pe ce juca, ceci, cine e interesat de un jungler pentru 5v5?

1 răspuns:
| meinyiddishekop a răspuns:

Mai stii contul tau de platina 1 si numele de pe contul nou. Sa vedem daca-i adevaraciune ce zici sau ne duci cu minciunica. Orice alte detalii vor urma dupa ce verificam conturile.