| mada1199 a întrebat:

Salut este cineva care imi poate creea un server de metin la care sa fiu Gm va rog la mine nu merge dau funda celui ce ma ajuta

1 răspuns:
| Sosetuta a răspuns:

Tu cresi ca gata bati din palme si ai facut servaru.Nu e asa e celputin o saptaman de munca numa sa faci armele+armurile+mobi+mapele+experienta si asa altepe SI NU IN ULTIMU RAND CEL MAI GRAV LUCRU ATI TRBE O SURSA DE VENTI CA SATI FAIC UNU AIDICA EURO da at idua un metin2 pentru 5 euro ai ei ce vrei tu DAR E PVP NU CRESTI http://pvp-metin2.no-ip.info/