| RealName45 a întrebat:

Salut eu am net de la Telekom iar eu sunt si un youtuber ce bitrate ar trebui sa pun la obs pentru a imi merge live-ul bine componente pc : Pentium (R) Dual Core Gt nVIDIA 430 2 ram 32bit windows 7 3. 20ghz. REPAR AM NET TELEKOM. Sper sa ma ajuti. Multumesc

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La configuratia aia nu ai ce pune... doar sa pui niste bani sa iei un calculator de bun simt pentru streaming.

| RealName45 explică (pentru KodrutZ):

Ba ai ce pune daca te priecepi am intrebat pe cineva care se pricepe si a mers foarte bine big grin ANTICIPAT

| KodrutZ a răspuns (pentru RealName45):

Daca faci streaming catre 2-3 utilizatori la 800X600 si vreo 2-300 kb/s, da, atunci merge. Eu prin streaming inteleg treburi mai serioase...

| RealName45 explică:

Scuzati greseala (ar trebui) ar trebui* si (Repar) Repet am scris foarte repede scuzati!