| tibi211 a întrebat:

Salut, eu am Playstation 3 dar nu stiu cum sa fac cont pentru PlaystationStore va rog ajutati-ma sau daca aveti playstation 3 si aveti cont online va rog zicetil ca vreau sa iau dlc-ul de la Smackdown VS Raw 2011 Multumesc daca ma ajutati!

2 răspunsuri:
| mihai10_8918 a răspuns:

In primul rand sunt niste DLC-uri cu niste miscari nu sunt cine stie ce.Asa ca te poti lipsi de ele.

| tibi211 explică:

Nu sunt miscari DLC-uri sunt Superstari.Si am nevoie de cont la playstation@store pentru ca sa il iau pe Chris Masters sa iau toate legendele fara Road To Wrestlemania.Sa il iau pe Bret Hart. Si pot sa fac si altceva in SVR 2011 in afara de dlc-uri ca pot sa iau Story facuti de alti jucatori.