| bobo2118 a întrebat:

Salut.Eu am un cont pe un forum de Counter-Strike.In ultimul timp apar niste conturi ciudate, adica sunt niste conturi cu un nume la intamplare si fac spam.Din cate am inteles e vorba de niste hackeri care au ceva cu internetul si de aceea fac spam.Imi puteti spune si alte informatii daca stiti? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| 404namenotfound a răspuns:

Aia sunt boti care fac reclama pe servere sau forumuri cu diverse mesaje. Vor fi banati de catre moderatorii forumului in scurt timp oricum.