| andrei5823 a întrebat:

Eu jucam minecraft si la un momentdat am dat de moduri am instalat 1 si am aflat ca a descarca mai multe am nev de modloader, am urmat instructiunile si trebuia sa sterg folderul acela din %appdata%minecraft.Ei am sters apoi am instalat iat iar minecrfat.Am bagat modloader si nu se deschidea ramanea ecranul negru dupa ce dadeam play offline.Ei am sters iar ca sa pot intra sa joc iar fiindca nu se mai deschidea.Ei problema este aici dupa ce am instalat minecraftul am dat log in(fara cont ca nu am)si nu puteam sa dau play offline deoarece scria jos in paranteza not download. Spuneti-mi ce sa fac pls! Primul rasp corect funda, nu glumes!(am java si am incercat sa deschid cu el dar tot asa!)

Răspuns Câştigător
| Catalin0821 a răspuns:

Nu.Ca sa pui moduri trebuie sa iti alegi de pe net, sa spunem TimberMod, il downloadezi de pe internet, apoi deschizi run cu %appdata% intri in folderul Minecraft si te duci la BIN si deschizi Minecraft in WINRAR, apoi trebuie sa steri Meta-INF si deschizi MOB si bagi Modul. Daca te-am ajutat Dami Funda.