| Mark_Resteu_2000 a întrebat:

Salut, eu ma joc Counter Strike Global-Offensive (CS:GO) si am jucat pe un server public de romani cu wall hack (! DOAR CU WALL HACK! ) si am primit direct VAC Ban (permanent) si mda..ma asteptam sa primesc ban dar nu permanent stiind ca ii pentru prima oara cand folosesc wall hack si din cate am auzit pe servere nu se primeste direct VAC (permanent) si asta m-i se pare cam ciudat. Ce vreau sa intreb : E normal sa primesc VAC BAN (permanent) in cazul in care...repet... am avut doar wall hack, pe server public, si pentru prima data cand am folosit asa ceva (WALLHACK)

10 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai primit report ai luat de la overwatch VAC Ban.

| Mark_Resteu_2000 explică (pentru Intruder19):

Da dar ii server public adica nu e cu overwatch (care e doar pe competitive)

| catacatacatacata12322222222222222222222222222222 a răspuns (pentru Intruder19):

Salut am luat penalizare globala fara hack dc am tras am iesit cu tinta spre usile de la dust cand pleci din baza de la ct si l-am vz pe unu si i-am dat cap prin usa m-a bagat in ower wac si mai dat penalizare globala fara hack fara nimic dc? am avut rank 17 mai ami trebuie 10 xp sa fac rank 18 nu am idee dc am luat penalizare globala?

| AntoniSoulesOne a răspuns:

O învăţare de minte să nu mai joci cu coduri. Experienţa o capeţi jucând curat. chiar de mori de sute de ori. măcar înveţi. nu cu coduri. cu coduri înveţi ce înseamnă ban. ai primit şi raport. şi te-au ars.

| Mark_Resteu_2000 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Ok stiu ca ii o prostie sa joci cu coduri si mai ales nu mi-as permite se competitive dar dilema mea ii ca am primit direct VAC pe un server public.
Nu mi-ar fi trecut prin mite ca o sa primesc permanent doar gen 1 zi, 2 zile, etc...

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Mark_Resteu_2000):

O invatatura de mine.

| Mark_Resteu_2000 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Dap, intr-adevar. stii vorba aia "din greseli inveti" oricum mersi pentru raspuns! big grin

Alte răspunsuri
| tpuuser41 a răspuns:

GO.BRUSC.RO

Server CS:GO public competitiv! ws! knife! gloves - toate skinurile - vip gratuit - admine gratuite - FAST DROP

Adresa: [b]GO.BRUSC.RO[/b]
Număr maxim de jucători: 30
Mod: competitiv public
Timp setat: 30 runde
Securizat: VAC3
Locație server: România [Bucureşti]
Tickrate: pentru o calitate mărită serverul este setat la 64 tickrate

| AndreiAAA a răspuns:

Adresa: WOW.LALEAGANE.RO | 89.40.104.219
Port: 27015
Jucatori: 28
Tip: Casual
Xby Counterflix

Mod: Competitive
Anticheat: VAC / SMAC
Tara: ROMANIA

Detalii Server:
► Comenzi:! rank,! lvl,,! rs,! ore,! ctag,! goldtag,! vip,! st,! lastmaps
► Comenzi skinuri:! ws,! knife,! gloves
► Comenzi grafitii:! spray
► Sunete la sfarsit de runda
► Sunete la plantarea/dezamorsarea bombei
► Sistem sunete pentru fiecare KILL in parte + efecte speciale
► BUNNYHOP pentru toata lumea
► SHOW Damage
► Rankuri si level ( Silver I - Global Elite )
► V.I.P ( Se poate obtine prin donati sau concursuri )
► Quake Sounds.
► Star Track pe arme
► WEAR pentru fiecare arma
► VIP System : Aveti la dispozitie 4 grupe de V.I.P cu diferite beneficii fiecare +! models (mai multe detalii pe server)
► Name System : Toti cei care au la nick "wow.laleagane.ro", vor primi *Gold Member + Armura mica + HE prin comanda! goldtag.
► Grup System. Toti care intra in grupul serverului pe Steam, au acces la! ws! knife! glove