| Anonim654321 a întrebat:

Salut eu sunt un mare fan metin2, jucator marog, eu pe metin2ro... am dezactivat h shieldu (update ala care sa facut in 2011) pentru fishbot, speed hak, haklure, hit hak
deci problema mea este urmatoarea:La fishbot i dau injector astept 10 sec dau start metin apare casuta si cand pun prima 2500 a2a 5000 i dau start si imi apare failed in legatura cu un fisier m2dll ceva de genu va rog frumos care stit sa ma ajutati dati add; hageaclaudiu, dau funda msss.

2 răspunsuri:
| MamaOmida69 a răspuns:

Cum ai dezactivat h sheildul?

| Anonim654321 explică:

Am auzit ca iar sa updatat (pe langa h shield intrebarea nu mai este valabila ca update asta nu mai poate fi spart)