| Casualties a întrebat:

Salut, eu tot caut niste jocuri MMORPG, gen Eden Eternal, Fiesta online si chestiile astea, cu o grafica mai. Copilaroasa. Dar sa fie si frumos jocul sa te distrezi cand il joci. Sper sa imi puteti sugera niste jocuri. Si apropo am o problema la Eden Eternal, cand se instaleaza imi apare mai jos 'Connection Problems'. Daca ma puteti ajuta si cu asta sunteti cei mai tari. FUNDA!

1 răspuns:
| Conescu_Radu_1990 a răspuns:

Incearca Aion the tower of eternity sau metin2rospeed! sper ca te-am lamurit! Have Fun big grin