| joJO332 a întrebat:

Exista o diferenta dintre un joc piratat si unul cumparat?
Vreau sa iau un joc piratat si ma gandesc sa nu aiba virusi sau sa mearga mai prost. Mersi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul piratat este jocul original cumparat de niste baieti care se pricep cum sa-l faca sa mearga pentru altii fara sa-l cumpere. Ii fac un crack care de multe ori poate contine virusi. Sigur ai mai vazut variante de jocuri la care zicea NOCRACK. Adica e jocul fara acel executabil care sa-l faca sa ruleze. Trebuie sa astepti pana fac un crack pentru el.
Mereu as merge pe varianta originala chiar daca costa mai mult. Nu are bug-uri si chiar daca are i se fac tot felul de update-uri pe care le descarci automat. Nimic nu se compara cu un joc original. Ai siguranta ca merge si nu primesti virusi.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Merge mai prost doar daca a fost lansat cu bugs si nu a pus nimeni versiunea updatedlaughing Dar de obicei nu ai access la multiplayer, si nici la cele mai noi imbunatatiri sau continut in plus. Si daca pui alta versiunea mai recenta risti sa ramai fara salvare si sa o iei de la zero dupa.