| OliverHeldens a întrebat:

Salut,fiind jucator de metin de cand eram mic, mi-a venit asa in gand sa imi fac un server de metin2 din nou deoarece mi-e dor de acele vremuri cand stateam in fata calculatorului si 2 ore sa cresc un nivel...
M-am gandit ca daca tot ma apuc sa fac un server, am nevoie de 2 oameni cu care as dori sa fac parteneriat:1 om sa ma ajute sa implementez,sa ajutr comunitatea etc si al doilea sa ma ajute la web design, alte alea.

Cine se baga?

4 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Cunosc eu pe cineva care te-ar putea ajuta add thebestbogdan11 Y! M

| OliverHeldens explică:

Are skype sau steam? Nu mai am yahoo

| OliverHeldens explică:

Steam:MrWhiteey
Skype:radutu50

| dianandreea a răspuns:

Eu ma descurc cu serverul..adica la nivelul intretinerii playeriilor, evenimente..ban..daca esti interesat te-as putea ajuta