| comisaru_7573 a întrebat:

Folosesc Windows Sp2 de foarte mult timp. Acum cateva luni ma jucam metin2ro fara nici o problema, ieri dupa ce l-am instalat si am intrat in el, a stat cateva secunde si apare eroarea "Blue Screen of Death". Multi mi-au spus ca e de la Windows, am pus Windows Sp3, imi merge metinul dar dupa 10 minute nu imi mai merge net-ul (nu incarca nimic pe nici o pagina web).
Dau

1 răspuns:
| al3ks a răspuns:

100% Iti garantaz ca e da la bios dc e bluescrren sigur de la bios asa ca cheama un expert sa vada de eroare 0. 0000001X1winking funda?