| ChiOooo a întrebat:

Funda! Stiti server de metin2 oficial gen gx, united, mondial, empire? la fel de frumoase sau chiar mai frumoase fara hamahci si non-stop, cu sau fara mc txt mz.

2 răspunsuri:
| matey35 a răspuns:

Metin 2 val mondial te da lv 18 din prima si are si rate maricele siteul e www.valmondial.fr te sfatuiesc sa-ti faci cont pe al doilea sv pentru ca sunt si eu si am lv 238 si iti dau itm lv maxim e 250 si iti iei skiluri P din prima

| Florin43 a răspuns:

Http://hm2.zapto.org/ Asta ii metin2 hammer iti da nivel 93 din prima