| MihaiBossu10 a întrebat:

Funda! Vreau niste metin2 private server romanesc pvp cu mc. txt dau funda celor care merg! Si vreau si daca puteti pune cu hamachi sau sa fie gm modewinking NON-STOP fundahappyhappyhappyhappyhappy

41 răspunsuri:
| xFreshKidAdi a răspuns:

Metin2TDL! Uite aici site:http://metin.tdlgaming.com/alcolicii/ Plsz funda?

| MihaiBossu10 explică:

Nu e buncrying

| GooDzS a răspuns:

EarthMetin2 server pvm 2 servere Phitya si Norvus online 24/24 nu are mc.
dar e foarte smecher site: http://www.earthmt2.ro/

| Razvannn6 a răspuns:

laughing EmpireMT2 nu e PVP si nici cu MX.txt si nici Hamachi dar e Non-Stop si nu e nici romanesc e italian tonguetongue

| xRainyDay a răspuns:

Metin2 AllStars te dă cu cal armat de la lv1 şi poţi avea masca emoţiei, faci câte 50.000 yang dacă omori un urs, faci level super repede, într-o zi eşti level 70.
Ştiu că nu e cum ceri tu, dar e foarte frumos.

| krypton99 a răspuns (pentru xRainyDay):

Mersi fratewinking e super sv

| Nick2012 a răspuns:

Metin2 mangano e server GM mode şi e non-stop happy

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://www.metin2tq.eu/index.php?s=profil e cel mai tare mt pvp... abia sa redeschis deci nu-s prea multi playeri si nu o sa ai problema cu seturile si astea;) numele meu e BlEssMe SI Al3xIsFr3Sh...ne vedem pe metin si mai aduna si u

| AlExFr3Sh a răspuns (pentru AlExFr3Sh):

Azi de la 7 la 9 e mentenanta se face mai tare big grin din cate stiu am alt nume acum,, Fr3Sh4Ev3r

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://metin2.zyntherion.com/ nu-i cu mc dar e un server pvp -pvm mai mult pvp clasic...rate 800% 1000% mape speciale pentru lvl...bafta :) in joc am numele Al3xIsFr3Sh

Răspuns utilizator avertizat
| Vallynike a răspuns:

Empiremt2 funda?

| Ioan_Angelo_1992 a răspuns:

Metin2 frz funda

| StarWarsFan a răspuns:

Esti P-R-O-S-T Vallynike? EmpireMt2 e PvM si nu e nici cu hamachi nici cu MC.txt e Official la fel ca Longju! Io stiu doar pe hamachi big grin

| andreiuutzzuu a răspuns:

Fac eu unu astazi o sa fie complet o sa bag si siteu si tot
o sa fie clasic arme noi armuri noi si mai multe noi si smechere e roman 100%

| qSkeT a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=P1i8i-o9L_8 asta e metinEarth cautati videou-rile pe yt

| horizon11 a răspuns:

Incearca si tu ManganoMt2 te da direct GM dar se pare ca inca nu s-a deschis dar se va deschide :p baftabig grin

| VreauSaPlang a răspuns:

Metin2 pvp uite si siteu:
http://pvp-metin2.no-ip.info/

| VreauSaPlang a răspuns:

Uite unu pvp non-stop e super metin2 light http://lightmetin2.ro/! e super jmecher

| Crystyan1998 a răspuns:

Server Status: Server online !
MC / IP:5.126.95.127

Rate:1000%
Experienta:1000%
Yang:1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: 1000%
Timp Online: pe saptamana de la 8-24 iar in weekenduri 24/24

Buguri Rezolvate: Nu am gasit !
Regat recomandat: Blue

Forum:http://kog.ro/forum/viewforum.php?f=1047
Site:http://5.126.95.127

Client & Luncher:recomand abesgaara v3.7 sau proxy

Retele Hamachi:Metin2KOG.1...10
Parola retele Hamachi: 123 sau fara :X

Video: nu inca
Poze: nu inca

Descriere:Server PVP,arme 2011 armuri 2011 cu gm de treaba
Va AsTePtAm!:X:X
Se da lv 127
Spuneti ca va adus LoLiPoP:))))

| Dan_Danutz_1998 a răspuns:

Metin 2 Clietn PVP GM MOD... Sper sa-ti placawinkingwinking....servarul e inchis cateva zile pentru modificari. big grin

| Jucarie_Puscarie_1922 a răspuns:

Http://stress-mt2.weebly.com/ asta ia-l e cel mai bun :D

| Sebastian_Madalin_1997 a răspuns:

Mt2 regal

| speed_4826 a răspuns:

Sall si eu caut un server Gm Mode NON-STOP dar nmu gasesc.Si sa stiti EmpireMetin2 e si unu pvp numai ca nu stiti sal cautati pentru ca eu l-am jucat da s-a schimbat site si nu mai scrie empire metin2 scrie pvp-metin2!

| hiticasyoan a răspuns:

Http://sv2impactmetin2.info/

e fain serv ratele 500%
leval max 99
fara modati
fara boti de bonus

| edy989 a răspuns:

Metin 2 Facility e pvp e tare Mc:metin2facility.no-ip.org sau Metin2-PvP MctongueVP-METIN2.NO-IP.INFO

| edy989 a răspuns:

Metin 2 Facility e pvp e tare Mc:metin2facility.no-ip.org sau Metin2-PvP MctongueVP-METIN2.NO-IP.INFO Funda?

| TheGame4Ever a răspuns:

Zєℓℓуaн orice privat are masca emotiei laughing orice privat are cal militar la lvl 1 si intr-o zii faci si lvl 80-90 daca stii sa joci nu 70 happy

| TooSexy a răspuns (pentru TheGame4Ever):

Intro zi daca stii sa joci faci si 250 pe privat
cum am facut pe metin2 mage.lvl 250 intro zi

| sound4tech a răspuns:

Metin2 astro...te da lv 70 cu iteme +9batalie semi-om otel gasesti tot in shop
Funda?