| Th38Vi0laT0R a întrebat:

Salut.Ieri,de dimineata, mi-am descarcat Metin 2 Light.Am dezarhivat arhiva, am pornit patcher-ul, si-a facut update-ul si l-am pornit.M-am logat, am creat un caracter, mai exact ninja si am dat start.
MI-a aparut bara de loading de jos, imaginea cu Devils Catacomb, dar cand s-a incarcat aprox. 15 % s-a inchis si Metin-ul si patcher-ul.Am mai incercat sa intru dar tot la fel face.
Mentionez ca alte Metine imi merg fara probleme.
Dau funda cui imi da rezolvarea sau macar sursa problemei.
Salut si multumesc anticipat

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te rog să postezi la categoria corectă! Aceasta este una din sursa problemelor tale.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Aici e dragoste și sex nu forum METIN!