| Cornea_Mihail_1973 a întrebat:

Salut, ieri ma jucam un joc pe calculator si mi s-a facut ecranul gri si nu puteam face nimic. Intr un final am dat restart la pc si iar s-a intamplat asta. Am scos calculatorul din priză. Cand l-am pornit iar am primit un mesaj cu "reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device" dupa m-a băgat în meniul bios utility si mereu cand ies apăsând f10 ma baga inapoi acolo. Am incercat mai multe chestii si tot nu merge...

1 răspuns:
| gamersamp12 a răspuns:

HDD sau mai bine spus Hard Disk-ul tau s-a ars. Ai nevoie de un nou HDD.