| SNIPƎR a întrebat:

Salut, imi dati si mie niste jocuri care sa mearga pe un laptop Thosiba cu windows 7. Funda.

4 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

In primul rand tu esti Rares asa-i?
Eu sunt varul lu` George.
Deci: Trebuia sa specifici putin mai clar datele despre Laptopul tau...Depinde de rami placa video ETC...Insa poti sa te joci Flat Out 2-3 Ultimate

| Ciufu a răspuns:

League of Legends. E un joc super e online, joci cu prietenii, multi romani joaca, acum a aparut si in Romana!
Se fac campionate/turnee, in caz ca iti gasesti o gasca de 5 prieteni si jucati.

| YeeeeP a răspuns:

Explica si tu ce contine laptopul...Procesor,placa video, GBrami etc

| cojocaryuandrei a răspuns:

Pai iti merge metin 2 ro, counter-strike, need for speed most wanted.