| marcel12 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce la CS 1.6 cand il deschid imi pare o eroare,, Available memory less than 15MB¨. Raspuns URGENT.

Răspuns Câştigător
| Yasmine1999 a răspuns:

Fix asa imi aprea si mie,uite solutiabig grinaca ai cs-ul pe desktop e perfect big grin. dai click dreapta si scrie propietes cv de genu si dai acolo, sus mai scrie compatibyli,, cv de genu,, laughing si dai acolo. Dupaia dai la schimbarea windosului si iti alegi acolo ce windows ai FUNDA?

1 răspuns:
| McCrush a răspuns:

Este prea mare serverul!
incearca-l pe asta 92.87.158.73.27015