| Takeen a întrebat:

Salut imi poate spune cineva in legatura cu fraps full 3.4.7 vreau sa fac video la metin si nu stiu cum il pornesc? unde se salveaza video? cum fac altii cand incep video sa apara acolo scris peste tot? m-am uitat si pe youtube si nu imi arata dau funda..sau alt program mai bun si mai usor mersi!

2 răspunsuri:
| RazvanPopa a răspuns:

Video se salveaza in C:/Fraps/Movies. Apesi F9 pentru a porni filmarea.

| Takeen explică:

Faza e ca nu am in C nici un folder Movies.Eu am versiunea fraps full.3.4.7 tu care il ai?