| Andrei4445 a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva un Metin2 PVM-PVP usor si fara virusi?

5 răspunsuri:
| 01Joulie01 a răspuns:

Metin stars e cel mai simplist si usor (din punctul meu de vedere)

| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Https://youtu.be/podUIDh37_E
http://metin2anaconda.ro
Lucram la un nou HP si un nou loading
Lv 99, clasic, hard
Evoluti batalie-triton
Otel-pose
Costume si freze la drop boss si metin(vor urma sa le punem)
server de durata si serios, nu facem favorisme sau alte magarii
La primul login intra cu autopatcherul

| xdDany a răspuns:

Daca vrei metine iti dau eu.Eu joc de 6 ani metin si am vreo 2 pagini de caiet studentesc plina, deci hai sa iti dau.
PvM:
Metin2 Zarkana
4funMetin2
Metin2Calliope
Verdric Metin2
SonyMetin2
Metin2Cairos
Metin2Elias
Metin2Arctickcs
Metin2Club

PVP:
Metin2Tehnic
Metin2Lastfight
Metin2Imperial
Metin2Global
Metin2Sometimes
Metin2Sopphie

Sper ca te-am ajutat!

| ShawnB a răspuns:

Mult aşteptatul client SonyMt2 - Winter Holiday tocmai a fost adăugat la download!

Ce noutăţi vă aduce acest client?
- O interfaţă nouă (Map1);
- O nouă frizură default pentru fete;
- Noi mount-uri;
- Noi costume şi arme cu design specific Crăciunului;
- Design schimbat la unele iteme;
- Emoţie "speciala" readăugată;
- O emoţie nouă: Facepalm;
- Un efect nou pe arme şi respectiv efecte schimbate pe unele armuri;
- Harta noua "Christmas Land";

În perioada următoare vom da start evenimentului şi respectiv hărţii de Crăciun în care veţi descoperi multe lucruri interesante.
Descarcă-l acum şi intră în luptă alături de prietenii tăi! http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari

Cu stimă, Echipa SonyMt2.

| Gabi_Raclariu_1993 a răspuns:

Metin2 verdric nu pot s discid de ce frate nu pot