| DavidCristian a întrebat:

Salut imi poate spune si mie cineva cateva jocuri bune din 2010 2011 2012. de preferat shootere? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

Pai call of duty(de la modern warfare 1 pana la 3 si black ops)apoi battlefield bad company 2 si battlefield 3, mass efect e un joc bun, oricare din serie(sunt 3), medal of honor 2011, Dead risyng, GTA 4, Dead Space 2 si Gears of War 1(celelalte 2 sunt doar pentru playstation)

1 răspuns:
| Dantewashere a răspuns:

Call of Duty(MW3, MW 2, MW, Black Ops) Battlefield(2, 3,2 Vietnam, 2 Bad Company)