| AlexandarAlx a întrebat:

Salut imi pute spune cum sa fac bonusuri la metin? sau linkuri sa imi dati dupa unde pot invata plzzzzzz

4 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Int-Pv(Hp)-Str ->Saman -Sura
Str-Pv(Hp)->War
Str-Pv(Hp)-Dex(Flex)->Ninja

| BlackNinja a răspuns:

Uite aici un ghid de bonusuri:

http://www.metin2tim.ro/forum/viewthread.php?thread_id=47876

Bonusurile se cumpara din ItemShop(pe ro) sau din unele magazine(pe private).

Răspuns utilizator avertizat
| Aktra a răspuns:

Deci sunt adaugatoare de bonusuri si schimbatoare de bonusuri, le poti vedea in item-shop (depinde ce metin este) si se primesc acum pe metin ro la level 20 la un cufar. FUNDA?