| DOOOPX a întrebat:

Salut, imi puteti da un addons ca pe zm.indugii.ro sau daca stiti sa faceti unu va rog sa ma ajutati deci vreau sa fie de tip Zombie plague modos armageddon, nemesis, survivor y sniper, cu points ar fi super, de preferat sa nu fie nicio reclama, Va rog mult dau funda!

1 răspuns:
| TheRealFantasy a răspuns:

Cauta sau daca nu gasesti mai util ar fi sa intrebi pe forumul alliedmodders intr-un topic.
Sigur te ajuta cineva si vor fi mai in masura decat niste useri TPU.
Eu nu ma mai ocup iar comunitatea aia e plina de copii toxici si copii mari, niste incepatori la orice joc/mod din comunitatea lor majoritatea.
Majoritatea plugin-urilor sunt doar niste basic addons in engleza puse in romana, atata tot.