| Laurentiu_Stanescu_1990 a întrebat:

Imi puteti oferii sfaturi, legate de cateva firme de hosting, cs 1.6? As vrea sa imi deschid server si as vrea o firma nu neaparat cu suport bun, doar ca serverul sa mearga bine. Si cat de cat bunicica la pret. FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Sunt unele firme cu preturi mici dar calitatea isi spune cuvantul cand se umple serverul 32/32 de exemplu o sa fie lag. Eu am avut host de la TNI 32 sloturi 5 euro acum 2 ani si am fost multumit nu era lag cand serverul era 32/32. Mai e un host de la ruls la care ma gandesc ca merita. Preturi bune.