| sebykz a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri(grafica decenta) pentru:
2gb ram
Placa video ati radeon hd 3200 graphics (896mb)
Procesor amd athlon 2850e
Inca ceva: Ruleaza cs go pe acest sistem?
Mersi!

2 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Ai putea adăuga o plăcuță de 2 GB RAM și să-ți iei o placă video de maxim 360 de RON gen AMD Radeon HD 7770 și ar putea să-ți ruleze multe jocuri, cu low-medium settings happy dacă ai vrea o placă care să ruleze calumea, ai putea să-ți iei nVidia GTX 750, care costă în jur de 500-550 de Ron, nu știu exact, dar merită.

| alexlatcu123 a răspuns:

nu iti ruleaza csgo! alte jocuri:turok 2008, team fortress2, audiosurf(un joc extraordinar), naild, cam atat sper sa iti placa funda?big grin