| pallmall55 a întrebat:

Imi puteti spune cat costa pe Steam Counter Strike:Global Offensive in RON? Stiu ca(,) costa 11 Euro si ar insemna in jur de 50 de lei dar un prieten mi-a spus ca el a dat 70-80 lei si nu vreau sa dau 50 de lei pentru un paysafe degeaba. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| senrogas a răspuns:

Hmm...prietenul tau ti-a explicat gresit..probabil a dat 70-80 de lei pentru a baga 15 euro pe steam( nu poti baga cat vrei tu, 5 10 15 etc.) de aceea a spus ca a dat 80 de lei, cu banii ramasi din joc( 4 euro) ar trebui sa iti iei cateva skinuri happy

| pallmall55 explică (pentru senrogas):

Deci daca iau un PaySafe cu 50 de lei si il bag nu mai trebuie sa dau nimic?

1 răspuns: