| qarim a întrebat:

imi puteti spune ce facilitati trebuie sa ai pe pc pentru a juca fifa07, 11,12 fara probleme? cati rami, cati gb pe hdd, ce procesor, ce placa video? funda pentru cel care ma lamureste happy

Răspuns Câştigător
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

2 gb ram
placa 1 gb
hdd mai mare de 120gb

2 răspunsuri:
| mihaihiruta a răspuns:

Uita-te pe programul I can run it aici cauti orice joc si iti spune ce trebuie sa ai funda plz

| GeoOk a răspuns:

Salut.Deci vrei sa afli cerintele de sistem, daca vrei sa le afli cati rami trebuie sa ai procesor etc.Dai pe google, :cerinte sistem fifa 07, si o sa afli ce cerinte trebuie sa ai.Bafta!