| cQsm1N a întrebat:

Salut.imi puteti spune dc nu se vede la cs cand scriu in consola si cand vreau sa intru pe ceva server nu se vede...nu stiu ce sa fac, am reinstalat jocul dar degeaba?

1 răspuns:
| pufulete17 a răspuns:

Salut cosmin! Incearca asa: intra in drive-ul unde ai instalat cs apoi in program files apoi in counter strike apoi in cstrike apoi in resources si de acolo stergi toate extensiil gamemenu!(toate care se numesc gamemenu) fara griji ca nu se strica nimic! bafta