| andyhoplite a întrebat:

Imi puteti spune de ce mi se sterg misiunile caracterelor din metin?
De exemplu ieri cand am intrat in cont mai aveam 20 de misiuni de facut, azi cand am intrat nu mai aveam niciuna. Mi s-a mai intamplat uneori ca atunci cand faceam lv sa nu apara unele misiuni. Ma puteti lamuri? crying(

1 răspuns:
| AndyIQ a răspuns:

Probabil contul tau a fost furat sau la-i dat la o alta persoana oricum incerca sa ii schimbi parola daca nu e asta inseamna ca serverul are bug.
Bafta!