| Reysman44 a întrebat:

Salut.Imi puteti spune niste hackuri dmg x3 x5 x8, dar sa nu fie prin instal doar fisierele pc.epk tot asa.Dau funda celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| IF45e a răspuns:

Hackuri din alea care vrei tu sunt foarte periculoase si nu ti le pot da decat cei care le creeaza sau prietenii acestora ca in rest cele ce le vei vedea tu postate pe net au cate un virus ascuns pe undeva.

| ΛᄂΣX a răspuns:

Pai sunt sute de jocuri pe care poti folosi hack dmg. zi-ne si noua daca nu te superi, despre ce joc e vorba?

| Reysman44 explică:

Alex eu vreau sa zic de hack dmg pentru metin2