| xRoocked a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri faine multiplayer ca nu mai stiu ce sa joc.Am jucat Minecraft,Gta San Anreas,MTA San Andreas, World of Tanks, World of Warplanes, Just cause 3.
As putea spune ca is veteran am mai jucat jocuri dar le uitasi numele tongue deci va rog imi spuneti niste jocuri multiplayer faine poate sa fie MMORPG >Ms!:

1 răspuns:
| AdreAdre a răspuns:

S4 League, Serious Sam 3, Trackmania 2 Stadium, MicroVolts, AirMech, Team Fortress 2.