| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune si mie daca imi merge the crew pe pc-ul meu? va spun cerintele pc-ul meu!
procesor de 2.50 ghz rami 3 gb placa video de 2gb msi si hard de 256 sau 300 de gb

1 răspuns:
| serbancristian a răspuns:

In primul rand nu se numesc cerințe se numesc componente.In al doilea rand daca ne spui ca ai un procesor de 2.50 gHZ si hard de 300 gb nu ne ajuți sa ne dam seama daca ai un pc bun.In primul rand specifica numele procesrului, placa video si restul componentelor!