| luc4m4rio a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri care din 2014 si 2015 (next-gen) care sa mearga pe acest P.C?
Intel Core i3 2100 3.10 GHz
Nvidia GeForce GTX 550 TI Gainward Edition
8GB RAM
Dau funda la care pune mai mult de 5 si care sa mi le placa! Sa aibe un storyline frumos, gameplay fain si macar ceva grafici mai frumoase...

3 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Tu ai baut gaz?
NEXT-GEN 2015 iti trebuie minim un 750 ti
Adica, vrei ceva mai avansat ca GTA V? care abia iti ruleaza?
+ Ca nici procesorul nu este unul fabulos
Fa un upgrade la procesor macar un i5 si placa video un 960
Daca ai 2.000 lei iti faci PC-ul parfum
Dar, jocuri next gen 2015 nu pupi nici pe LOW pe pc-ul ala, poate gta v, dar greu!
De ex. va aparea Dead Island 2, 100% nu iti va rula, AC Syndicate nu iti va rula, mad max 100% nu iti va rula
So?
Ce vrei tu din 2015?
2014, nu prea stiu, ac unity dar greu si ala
AC 4 va merge bine
TITANFALL - doar daca ai net bun
Hmm...
Nu stiu ce sa iti recomand, placa video nu mi se pare tocmai buna de gaming straight face
+ ca vrei si next-gen 2014-15 laughing

| alexstan76 a răspuns:

La asemenea pc iti vor merge 90% din jocurile din 2014/2015 nu o sa ai problema lag etc, daca vrei jocuri scrie si tu pe google game pc 2014-2015 si vei gasi o multimea succes.

| Vms a răspuns:

Nu stiu sigur daca merg si nici daca iti plac, dar presupun ca au ce doresti tu... Assassin's Creed I, II, Brotherhood< Revelations, III, etc.