| Seby484 a întrebat:

Salut.imi puteti spune si mie niste jocuri care sa mearga pe urmatorul sistem:
1gb ram
procesor intel celeron 2.66ghz
placa video 512mb
windows XP SP3
Precizez ca nu-mi plac jocurile SF, ceva gen gta mafia(si daca cunoasteti jocuri gen serious sam.ma refer Co-op ar fi foarte binehappy dau funda:p

2 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Uau eu zic ca ai un pc bun incearca jocurile serious sam2 e fain si partea a 3 mai e residente evile4, nfs mostwanted, nfs carbon 1, nfs world, nfs underground, nfs undercover, counter strike, prince of persi 1, 2 si3 daca veri gen serious sam incearca delta force (aici sunt mai multe versiuni si nu le stiu pe toate deci e na ) scuze si cam atat sunt de ajuns funda plsbig grin

| gaby_1477 a răspuns:

Pai? cauta!~daca stiem iti dadeam!