| Sebi200000 a întrebat:

Imi puteti spune si mie un Hack pentru Metin2 (servere private)? Daca imi dati si un link de descarcare as fi foarte recunoscator. Dau funda! happy

3 răspunsuri:
| xFlorin a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3kjhvEZuJ0I&feature=youtu.be nu uita daca ti-a mers baga o funda. :) si aboneaza-te la canal pentru mai multe hack-uri

| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Salut! mai intai de toate iti sugerez sa nu incerci hack-uri pe metin sunt detectate usor, dar daca tot vrei hai sa iti explic:
nu incerca hack-uri care se deschid inainte de metin nu merg
intra pe http://4metin.ro/ si vezi la descarcari au un clinet care are optiuni de mantii potiuni viteza etc. sper ca te-am ajutat