| RaresQzby a întrebat:

Imi puteti spune un joc gen Until Dawn, dar pentru PC? Ma refer la partea cu povestea bazata pe alegerile tale si pe partea cu "drama". Partea horror nu prea ma intereseaza. (de preferat jocul sa fie pe cd sau sa se poate cumpara din magazine gen altex).
Funda pentru cel mai util si mai complex raspuns!

Răspuns Câştigător
| FurrySpider a răspuns:

The Walking Dead este cel mai bun din categoria asta, chit ca nu are grfice uimitoare.Iti sugerez sa incerci si The Wolf Among Us si Life is Strange.happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS: Jocurile pot sa fie si gratis; dau funda dupa 5 raspunsuri diferite.

| George8916 a răspuns:

Fallout 3, Mass Effect 3, Heavy Rain, Spec Ops: The Line

| Anonymous744 a răspuns:

The Walking Dead mi se pare cea mai buna alegere avand in vedere ca este si pe Steam, poti incerca si The Wolf Among Us, este cam la fel!
Funda?

| RaresQzby explică:

PS: Jocurile pot fi si gratis; dau funda dupa 5 raspunsuri big grin