| CristiPrise a întrebat:

Salut.Imi puteti zice si mie niste jocuri survival/mmorpg? Cele mmorpg sa fie de tip metin2, iar cele survival sa fie ceva gen Rust early alpha sau minecraft. PC-ul meu are componentele astea:

Placa video: Intel(R) 82945G Express Chipset Family, are 224MB video ram si pixel shader version 2.0

CPU SPEED: 3 GHz

RAM: 2.1GB

OS: Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3

Dau funda

1 răspuns:
| Pasat_Matei_1988 a răspuns:

Terraria este o combinatie perfecta dintre RPG si Survival.Singurul defect e ca avansezi foarte greu in survival.Eu am jucat vreo 2 luni pana am ajuns ca gasesc niste iteme cat de cat bune.