| CruduIulian a întrebat:

Salut,imi spune cineva o metoda de a face niste bani online? fara servere de jocuri.
Pot undeva invata HTML si restul? dati niste link-uri va rog, dar care stiti ca chiar ajuta.

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ia vezi aici http://ro.code.org/

| CruduIulian explică (pentru Jipa95):

Multumesc pare bun acus il incerc

Răspuns utilizator avertizat
| CruduIulian explică:

Nu ma pot inregistra pe acest site, poate ca sunt din Republica Moldova sad

| ZEU93 a răspuns (pentru CruduIulian):

Inregistrarea a reusit, dar din pacate nu pot sa dau inca mesaj in acest joc primele zile jucatorilor noi inregistrati. Iti voi scrie aici Esti referalul meu, sus de tot poti sa schimbi limba (in caz ca nu e romana), in dreapta ai retrage euro (vei putea retrage doar cand vei aduna 20 de euro cu un comision de 20%)de asemenea poti vedea in acea sectiune si ultimile retrageri, poti sa dai maxim 10 lupte cu referali pe zi (de preferat e sa dai minim 5, o lupta dureaza 10 minute timp in care nu e nevoie sa stai pe site, poti face orice altceva dupa ce apesi clickul) si munca(Munca-> Oferte de munca-> Munceste) o data la 24 de ore.Munca e importanta pentru ca iti creste experienta cu fiecare click si primesti din ce in ce mai mult. Daca te vei uita la profilul meu vei observa ca eu fac deja cam 6-7 lei din munca pe zi si 10-11 din bonusul de munca.Bonusul de munca se acorda la 3 zile consecutiv muncite. In stanga este profilul tau iar sub el ai toate incasarile si referalii (in caz ca te vei decide sa bagi prieteni in joc). Daca apesi pe butonul acasa acolo vei gasi bonusurile maxime care se acorda in acest joc cat si linkul tau de referal pe care-l poti da prietenilor si astfel sa castigi bani in plus. Daca ai vreo intrebare iti stau la dispozitie! Scrie-mi aici si-ti voi raspunde. La inceput nu castigi atat de multi bani pe munca primind doar 0.26 de bani prima data dar cu fiecare click dat zilnic vei castiga din ce in ce mai mult. Banii se fac mai greu la inceput dar este un site care plateste banii si am si dovezi de plata in caz ca nu ma crezi. Pare complicat la inceput dar e chiar foarte simplu, prima luna in afara de lupte si munca nu ai ce face altceva, dar dupa o luna daca decizi sa continui (pentru ca e un joc care cere si rabdare) iti voi spune pas cu pas.
Daca doresti sa ma contactezi in joc ai acolo in stanga profilului MESAJE iar username-ul meu este Spartak993 si-ti voi raspunde mereu. Bafta!

| CruduIulian explică (pentru ZEU93):

In Md nu sunt multe optiuni

| CruduIulian explică (pentru ZEU93):

Nu-mi place, imi iei prea multe procente plus guvernul luati undeva 40% impreuna