| Psihedelic777 a întrebat:

imi tot apare acel ecran albastru(BSOD) si nu stiu cum sa-l rezolv.Am mai avut inainte si se rezolvase, dar nu mai stiu ce-i facusem. Ceva sfaturi? (imi apare doar dupa cateva minute dupa ce intru intr-un joc)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa o poza si posteaza aici rezultatul cu acel BSOD.Motive sunt multe, incepand de la supraincalzire si pana la drivere cu probleme, lipsa spatiului suficient pe partitia cu sistemul, in general este partitia C, softuri care nu functioneaza cum trebuie sau nu sunt instalate corect, mallware: virusi, troieni, spyware, jocurile instalate incorect sau jocurile piratate (nu toate), acestea pot instala unele drivere ce pot intra in conflict cu driverele pe care le ai deja instalate in pc.