| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti ceva servere de metin2?

2 răspunsuri:
| florinnmt2 a răspuns:

Salut! Incearca metin2 allstars. Rate echilibrate. 24/24 PvM combinat cu PvP.
Nivelul maxim pe server este 125. Fara lag sau buguri. Fara bonusuri 6/7. Camera de Cristal si Catacomba Diavolului RELOADED este accesibila pe server. Armurile de otel evolueaza in armuri posedate si cele posedate in beta. Eventuri gen OX/Metine&Sefi/Find/Tanaka saptamanale + Eventuri oficiale pe forum in fiecare luna. 2CH Online. Bonusuri de tip: 3000 PV, 15 sabie/pumnal etc., 10 critic, patrundere etc., 12 STR, INT, etc. Pet-uri si costume noi. Pentru multe detalii te las sa descoperi singur. Enjoy!

| florinnmt2 a răspuns:

Salut! Incearca metin2 all stars. Rate echilibrate. 24/24 PvM combinat cu PvP.
Nivelul maxim pe server este 125. Fara lag sau buguri. Fara bonusuri 6/7. Camera de Cristal si Catacomba Diavolului RELOADED este accesibila pe server. Armurile de otel evolueaza in armuri posedate si cele posedate in beta. Eventuri gen OX/Metine&Sefi/Find/Tanaka saptamanale + Eventuri oficiale pe forum in fiecare luna. 2CH Online. Bonusuri de tip: 3000 PV, 15 sabie/pumnal etc., 10 critic, patrundere etc., 12 STR, INT, etc. Pentru multe detalii te las sa descoperi singur. Enjoy! www.metin2allstars.com