| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

In counter strike(cs) cum schimb arma din mana stanga in mana dreapta? Va rog e urgent! FUNDAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| VreauUnRaspunsRapid a răspuns:

Nu mah...
Apesi "H" apoi dai la "Help" si dai "Right hand" sau "Left hand"
Pe "Q" dai de la arma la pistol...
Si pe "E" apesi si ai parasuta, daca nu ai scrii "buy_parachute"!
FUNDA

5 răspunsuri:
| EdyJm3k3ru a răspuns:

Pai intri pe un sv de cs si apesi pe ''H'' dai la ''help'' si dai la ''use right hand''

| tinpoi a răspuns:

Eu am doua calcularoare si stiu cum se schimba da pe unu nu merge... Poate avea probleme de la calculator (in caz ca nu merge ce au spus cei-lalti).

| TheCanibalu a răspuns:

I. Prima varianta
1. Porniti jocul
2.Intrati in Options si selectati categoria Video
3.Selectati la Render OpenGL

II. A 2 - a varianta
- in caz ca aveti deja renderul pus pe OpenGL
1.Intrati in consola
2.Scrieti : cl_righthand 1

III. A 3 - a varianta - exceptie
- in caz ca va zice asa cand selectati modul OpenGL si iti va merge sigur si mie mi-a mers

| TheCanibalu a răspuns:

I. Prima varianta
1. Porniti jocul
2.Intrati in Options si selectati categoria Video
3.Selectati la Render OpenGL

II. A 2 - a varianta
- in caz ca aveti deja renderul pus pe OpenGL
1.Intrati in consola
2.Scrieti : cl_righthand 1

III. A 3 - a varianta - exceptie
- in caz ca va zice asa cand selectati modul OpenGL :

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru TheCanibalu):

Tu ce cs joci? imi dai site-ul de unde sa-l downloadez? plz.