| hurtlocker12 a întrebat:

Salut,in legatura cu POKERSTARS vreau sa va cer un sfat...Situatia ar sta cam asa:Mi-am facut mai multe conturi pokerstars, totul bine, aveam cam 5 conturi, dupa care mi-am mai facut 5, insa la al 11-lea mi-au fost inghetate cam jumatate din ele si restul au fost lasate printre care si cel al tatalui meu,nu am mai intrat de foarte mult timp pe conturile alea,dar sa revenim, acum am intrat pe contul tatalui meu sa fac o depunere insa mi s-a spus ca nu pot face depuneri pana nu explic relatia mea cu unul dintre conturile inghetate si pana nu le trimit o copie cu actul meu de identitate, de mentionat ca cu contul tatalui meu intram de pe aceleasi pc pe care intram si pe celelalte, nu cred ca din cauza faptului ca ei cred caam mai multe conturi ci pentru ca eu mai demult am facut o tranzactie de bani intre cele 2 conturi(cel al tatalui meu si cel inghetat) si abia acum si-au dat seama. Oricum,acum scopul meu este sa joc cinstit doar de pe un cont cu depunere si cum trebuie,cum credeti ca as putea face asta si daca le trimit copia cu actul de identitate al meu sa al tatului, nu conteaza, as putea eu sau tatal avea probleme de ordin legal? De mentionat ca nu cred din cauza faptului ca ei cred ca sunt acelasi jucator cu contul inghetat de care imi mentionaut ci pentru ca eu mai demult am facut o tranzactie de bani intre cele 2 conturi(cel al tatalui meu si cel inghetat)

2 răspunsuri:
| LordXD a răspuns:

Ma zici ca te-ai facut 10 conturi.
Si la ce te-ai facut conturi?
La ce trebuie sa ati faci nu-ma nu cont.
Nu 10.
Da-ca tu nu intelegi asta ei.

| LordXD a răspuns:

Ma zici ca te-ai facut 10 conturi.
Si la ce te-ai facut conturi?
La ce trebuie sa ati faci nu-ma un cont.
Nu 10.
Da-ca tu nu intelegi asta ei.