| Robotzzzi a întrebat:

Incerc de cateva zile sa-mi instalez need for speed world si numai nu pot.Am urmat tutoriale si n-am reusit sa-l fac.Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine!

3 răspunsuri:
| Robotzzzi explică:

Alt joc gen heat online nfs world?

| whereareunow a răspuns:

Din pacate s-a inchis NFS World :( Am incercat si eu sa-l descarc acum o luna. http://massivelyop.com/......uly-14th/. Era fain jocul, dar cred ca consumau serverele degeaba, nu mai castigau bani de pe urmau lui.Site-ul oficial a fost inchis si el. Nu este varianta online pe care poti juca. Funda?

| whereareunow a răspuns:

Nici offline