| Baloia_Darius_1993 a întrebat:

Salut,
intampin si eu o problema cu porturile USB ale desktop-ului.
De vreo 3-4 luni nu mai imi citeste nici un device.
Aceastea primesc curent, am testat cu telefonul mobil si imi incarca dar nu imi explic de ce numai citeste nimic.
Specific : m-am uitat si in BIOS si sunt toate puse pe ENABLE.

Apelez la cei ce au mai intampinat aceasta problema si au rezolvat-o sau cei ce stiu despre ce e vorba mai exact.

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Update pe fiecare port in parte.
Introduci un Stick USB, si in device manager, la disk drives sau nu stiu cum se mai numeste, dai click dreapta, si uptate driver.
Posteaza aici daca nu a mers.

PS: cauta si CD-ul de la calc., si instaleaza driverii de la placa de baza.