| ExoHash a întrebat:

Salut, intentionez sa trimit ciuva o suma de bani pe PayPall in schimbul unu skin pe cs:go, dupa ce ii trimit banii, daca nu primesc de la el ce am cerut pot sa ii fac report sau sa fac intr-un fel sa recuperez banii sau totul este pe propria raspundere. As dori un raspuns de la un cunoscator, nu o parere. Funda:*

Răspuns Câştigător
| anonymus4106 a răspuns:

Nu face asta! Cel mai probabil este o scamatorie si nu iti vei putea recupera banii, iar el nu face nimic rau in cadrul jocului, asa ca nu ai pentru ce sa ii dai report. Uita-te la asta: https://www.youtube.com/watch?v=MN6JQ5d5hcI