| Dandy267 a întrebat:

Intrebarea mea este despre cooldown-ul de la steam market dupa ce cumperi un joc.Eu am cumparat CS-GO-ul acum cateva luni, iar acum ca tot e steam summer sale, vreau sa cumpar si alte jocuri. Daca cumpar acum, tot pe acelasi cont, o sa mai primesc cooldown? Trebuie sa precizez ca NU am steam mobile authenthicator.

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Ca sa cumperi jocuri nu ai "cooldown". Ca sa cumperi din market ai "cooldown" dupa ce ai cumparat primul joc, gen 1 luna sau 2-3 saptamani.