| doggy123 a întrebat:

Joc counter-strike de multa vreme si mi-am facut un cont pe un sait al unui server pe care joc. Vreau sa-mi fac cerere nick(sa-mi rezerv numele cu care joc ca nimeni sa nu poate intra cu el). Intrebarea mea e daca imi dau toti pro eu cum i-as putea trimite adminului nick si pass?

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Vezi cine e FONDATOR (OWNER) pe server, si îi trimiți MESAJ PRIVAT (dai pe profilul lui, si trebuie undeva sa scrie,, trimite mesaj,, sau ceva de genul) pe forumul server-ului respectiv, cu nick si parola (pass).

| under89 a răspuns (pentru under89):

P.S: Asta daca zice: pm nick + pass
Sau poate iti da adresa de yahoo si il adaugi si ii dai datele...Nu stiu, depinde.

2 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Da, dupa ce tiau dat majoritatea pro atunci o sa te intrebe owneru user si pass / funda