| Domyw0w a întrebat:

Joc de cateva zile un metin si cand ma teleportez ma scoate din joc si imi apare o eroare"??"...
Ce ar trebui sa fac? Dau Funda :X

Răspuns Câştigător
| Al3xTh3B3sT a răspuns:

Reinstaleaza-l sau cauta in fisierul metinului, la unele metine iti da un fisier in caz de eroare? intre pe acel.exe iar dupa dai reset la calculatorul si nu o sa se mai intample..., depinde ce metin ai... totusi cauta in fisierul lui. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| xMishu a răspuns:

Depinde pe ce server joci...
Unele-s bugate si se mai intampla.
Instaleaza-ti alt server, ai de unde alegehappy

| KevinDZ a răspuns:

Cred ca iti da eroarea dbghelp.dll? Daca da downloadeaza DLL Fixer