| RoberTCr90 a întrebat:

Salut,joc de ceva timp League of Legends cu un prieten.Eu am lvl 17-18 si prietenul meu are 20..Noi jucam si vorbim pe skype cu mic..Si ma intrebam daca mai e careva pe aici sa jucam LoL impreuna toti 3 sau sa fim mai multi sa ne strangem nu trebuie sa fiti lvl 30 trebuie sa stiti ceva lol..Eu cu el avem 14 ani deci cine e interesat add: creta.robert la skype. NOI JUCAM PE WEST! ..Cine vrea sa jucam dar neaparat sa si vorbim sa ma caute la adresa de skype sau sa lase aici o adresa..Cine stie poate in viitor ne facem echipa de ranked

2 răspunsuri:
| Temneanu_Alexutzy_1996 a răspuns:

Salut m-am gandit sa fac un forum pentru romani care cauta o echipa de Legue of Legends si sa schimbe o vorba sau sa-ti dea sfaturi http://leagueoflegends.wikiforum.ro/forum

| Alexandru151 a răspuns:

Salut eu sunt lvl 30, joc orice si vreau sa joc cu voi, am skipe : Alyn ALexandru; iar pe lol sunt : Alexander0507, sper sa ma alegeti pe mine sa jucam laughing)))))!