| VideoGame a întrebat:

Joc metin2 arena iar astazi cand am vrut sa intru nu mi-a mers, imi apare ca si cum nu mi-ar merge netul.Bun am vazut ca nu pot intra iar apoi am vrut sa intru pe site-ul official al jocului insa si acolo aceeasi problema.Netul imi merge foarte bine(din moment ce sunt pe TPU) deci nu este de la mine.M-am dus si la un prieten dar si la el aceeasi problema.Stie cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Buăăy_CRs_1994 a răspuns:

Salut! Nu Merge Pentru ca de vreo 4, 5 zile s'au facut pregatirile pentru deschiderea serverului pvp happy iar astazi 04.07. 2012 s'ar putea sa ii dea drumu... deci ai si tu putina rabdare happy

9 răspunsuri:
| VideoGame explică:

Nu ai inteles ceu nu pot sa intru deloc se opreste la update ca si cum ar fi cazut netul intelegi?

| ThEEmperoR a răspuns:

Ori servarul a cazut, or are bugul de logare (adica trebuie sa bagi id si pass de mai multe ori ca sa-ti mearga).

| gabi2000 a răspuns:

Metin2 arena revine intra repede : http://www.metin2arena.info/

| TeoriaLuiPytagora a răspuns:

Sall imi spui si mie site de la mt 2 arena?

| Bomba_Deiu_1998 a răspuns:

Ori este in mentenanta sv ori nu stiu... la mine cand e in mentenanta face asa

| bosclaudiu a răspuns:

Nu ai conectat netul.sigur.

| nosferathul1986 a răspuns:

Metin2arena si-a revenit dar clientu postat de ei da eroare autopacherul o sa iti dau eu altu care merge daca nu va merge incercati linkul asta http://depositfiles.com/files/d82vsatgr se incarca mai greu dar sper